Eskişehir Çilingir Büyükdere

Biz çilingirler vatandaşların kapıda kalacağı zamanı bilemediğimiz için gece ve gündüz buna hazırlıklı olmamız gerekir. Eskişehir’de Tepebaşı ve Odunpazarı bölgelerinde, genellikle büyükdere çilingir ihtiyacı olan büyükdere, yıldıztepe, göztepe ve gültepe mahallelerinde sizlere hizmet vermek için çalışan firmamız sizlerden gelecek olan telefonlara göre adreslere ulaşım sağlayarak hizmet vermektedir. Kapıda kaldığınız zamanlarda firmamız sizlere bir telefon kadar yakın olup bize ihtiyacınızda iletişim numarasını arayarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ev oto kasa çilingir işlerinizde firmamız ustalık belgesi sahibi usta çilingirleri ile ve özel olarak edinmiş oldukları maymuncukları kullanarak sizlere çilingir hizmeti vermektedir. Bu işlem hem çelik kapı açma hemde amerikan kilidi olan ofis ve oda kapılarını açma işinde de aynıdır. Otomobil çilingir ihtiyacınızda da bizleri arayarak hizmet alabileceğiniz gibi para kasası çelik kasa çilingir işlerinizde de arayarak hizmet alabilirsiniz.

Yeni taşındığınız bir yerin anahtar veya kilidini değiştirmek isterseniz aşağıdaki telefonlardan firmamıza ulaşabilirsiniz. Eskişehir büyükdere mahallesi çilingir hizmetleri için bizi aşağıdaki telefonlardan arayarak numaraları cep telefonu rehberinize kaydedebilirsiniz.

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Büyükdere Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.


Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir